خانه

ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED

نمایه شرکت


Anex Industrial (HK) Limited تاسیس در سال 2005، این شرکت بر روی ماشین آلات جدید نوآورانه در منطقه ساخت و ساز تمرکز کرده است، ما در حال حاضر با تحقیق و توسعه برای ماشین رندر برای 6 سال گذشته مشغول به کار است و شرکت ما دارای 3 اختراع اختراع.

رندر خودکار منحصر به فرد است و شاید یکی از انواع ماشین رندر خودکار است که ایده آل مناسب برای صنعت ساخت و ساز / ساختمان است. این کار با ملات سیمان معمولی است که به یک سطح صاف، مسطح با ضخامت متغیر و قابل تنظیم با توجه به هر کاربرد به ارمغان می آورد.

ما در حال حاضر به دنبال شرکای جهانی به عنوان نمایندگان / نمایندگی مجاز و فروش. ما همیشه تلاش خواهیم کرد استانداردها را افزایش دهیم و هزینه های محصول را به حداقل برسانیم. هدف ما این است که به حداکثر رساندن مزایای شرکای ما برای وضعیت Win-Win.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما


دستگاه رندرینگ اصلی در جهان در سال 2005 ظاهر شد، اما چه کسی مخترع اصلی است؟ مدیر EZ RENDA.
اولین دستگاه رندر WB-09 برای فروش در سال 2007 عرضه شد، اما چه چیزی EZ RENDA طی سه سال گذشته انجام داده است؟ EZ RENDA بیش از 100 بار آزمایش و بهبود انجام داده است.

اولین ماشین WB-09L با لوله جهت دار در سال 2010 ظاهر شد، اولین ماشین EZ-VISTA با ماشین چند زاویه ای اتوماتیک در سال 2011 متولد شد، دستگاه EZ-XP با سیستم جدید رانده شده در سال 2012 به دنیا آمد ... ... اما EZ RENDA تمام جوایز را کسب کرده است؟ قطعا EZ RENDA در سال 2013 4 اخطار اخذ کرده و در اوایل 2013 نیز دو مورد دیگر را دریافت کرده است. EZ RENDA در سال 2013 به طور کلی مالیات می گیرد ... ما سه محصول جدید EZ-XP-2014، Smoothing و Mixer 3.0 را در سال 2014 عرضه می کنیم .... ..

امروزه دستگاه رندر EZ RENDA، نظرات خوب را به دست می آورد. و عوامل EZ RENDA در سراسر جهان گسترش می یابند.
با این حال، صرف نظر از آنچه که ما به دست آورده اید، EZ RENDA بهبود بیشتری را به ارمغان خواهد آورد تا بیشتر مشتریان را برآورده سازد!

ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

دیگر

مارک های : EZ RENDA

تعداد کارمندان : 80~100

فروش سالانه : 10 Million-11 Million

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب دستگاه رندر دیواری برای فروش کیفیت خوب دستگاه رندر دیواری برای فروش کیفیت خوب دستگاه رندر دیواری برای فروش کیفیت خوب دستگاه رندر دیواری برای فروش